Реми у Милану, храбра Звезда елиминисана из Европе

Танјуг

МИЛАНО - Фудбалери Црвене звезде елиминисани су из Лиге Европе, након што су у реванш мечу шеснаестине финала ремизирали на Сан Сиру против Милана 1:1 (1:1).

Италијански клуб иде даље захваљујући головима у гостима, јер је у Београду било 2:2.

Милан је повео голом Франка Кесија у деветом минуту из пенала, а изједначио је Ел Фарду Бен у 25. минуту.

У наставку Звезда је храбро покушала да дође до тријумфа, чак и кад је у 70. минуту остала са играчем мање након неопрезног искључења Марка Гобељића.

Управо је Гобељић само минут раније имао сјајну прилику за гол, а касније је одличну шансу имао и повратник Александар Катаи.

Звезда се враћа кући уздигнуте главе, Милан се у финишу бранио са играчем више, а Силвио Пиоли је у наставку морао на терен да пошаље и прву звијезду тима Златана Ибрахимовића.