Нестало струје на стадиону у тренутку када су гости требали постићи погодак ВИДЕО

ГС

Невјероватна сцена долази нам с друге стране Атлантског океана, тачније из далеке Гватемале.

У трећем колу друге лиге Гватемале у градићу Асуншион Мита састали су се Миктлан и Аурора, а сусрет је на крају завршен резултатом 0:0.

Ипак, гости су могли однијети кући три бода да се није десила бизарна ситуација у 64. минути сусрета.

Фудбалери Ауроре су извели брз контранапад и нашли су се у ситуацији два на два, а након што је лопта упућена ка нападачу сви играчи гостију су већ видјели лопту у мрежи с обзиром да се радило о стопостотној прилици, но погодак није постигнут јер је - нестало струје на стадиону.

Сва четири рефлектора су се угасила у тренутку кад је нападач Ауроре требао шутирати и судија је одмах прекинуо меч.

Након десетак минута сусрет је настављен, а гости су жестоко протестовали тражећи од судије да им додијели лопту пред голом Миктлана, но то се није десило.

Није дуго требало да одмах крену теорије да су домаћини намјерно искључили струју како не би примили погодак, што су челници Миктлана одмах одбацили, преноси Кликс.