Бајерн тешко до побједе, реми Интера и Шахтјора

Г.С.

У 2. колу групе А Лиге шампиона Бајерн је као гост савладао московску Локомотиву са 1:2, док су Шахтјор из Доњецка и Интер ремизирали без голова у сусрету групе Б.

Баварци су до тријумфа дошли теже од очекиваног, а почетак није слутио да ће имати већих проблема. Горецка је у 13. минуту довео актуелног европског првака у предност 0:1, али је Миранчук успио да изједачи у 70. минуту на 1:1.

Ипак, да се не деси изненађење побринуо се Кимих сјајним ударцем и голом у 79. минуту који је донио тријумф Бајерну резултатом 1:2.

У дуелу Шахтјорара и Интера, милански тим је био много бољи ривал током цијелог меча, али лопта једноставно није хтјела у гол.

Барела и Лукаку су у првом полувремену погодили пречке, а када је Мартинез у наставку промашио готово празан гол јасно је било да ово није ноћ Неразура.

Интер је до краја створио још неколико прилика, али остало је 0:0 и након два кола имају само два освојена бода.