Радник промашивао и пропустио шансу за побједу на “Тушњу”

Д.Р.

ТУЗЛА - Фудбалери Радника отворили су нову сезону освојеним бодом у Тузли јер су са домаћом Слободом одиграли 1:1. Могли су Бијељиници, а утисак је и требали, да кући однесу сва три бода, али су због недостатка среће и својих промашаја испустили предност у коју их је довео Махир Карић.

Искусни нападач у првом минуту надокнаде првог полувремена искористио је сјајно додавање Велибора Ђурића, а да је погодио на отварању другог дијела из сјајне позиције прича би вјероватно била другачија. Добру прилику и со је и Владимир Брадоњић, а казна је стигла невјероватним голом Анела Бегановића чији је покушај центаршута преварио Далибора Козића за коначних 1:1. До краја утакмице није било већих прилика па подјелом бодова свакако могу да буду задовољнији домаћини.