Прва Лига Српске: Глишић шокирао Звијезду, Рудар Приједор окренуо у наставку

Г.С.

Козара је шокирала Звијезду 09 и однијела бод са гостовања.

Екипа из Етно села Станишић је водила 1:О све до финиша меча а онда је Дејан Глишић шокирао домаће и донио бод свом тиму. Стријелац водећег гола за Звијезду 09 био је Абид Мујагић у 8.минути.

Слоода из Новог Града је на крилима Едина Кесића савладала Афа Модричу са 3:0. Управо је нападач домаћег тима постигао хет –трик.

Рудар Приједор је остварио прву побједу у сезони и то након преокрета. Лакташи су ж повели голом Бојана Марковића из пенала у 34. минут.

У наставку је Миле Ковачевич са два гола у 60 и 80минути дошао до тријумфа.

Резултати 2.коло : Звијезда 09- Козара 1:1, Рудар Приједор – Лакташи 2:1, Љубић-Фамос 2:0, Жељезничар – Текстилац 2:0, Подриње –Омарска 5:1, Слобода НГ –Алфа Модрича 3:0.  раније: Дрина –Сутјеска 0:2, сутра: Слобода Нова банка-Крупа, одгођено:Славија-Радник.

Пласман: Сутјеска 6, Слобода НГ 4, Жељезничар СТ 4, Звијезда 09 4, Крупа 3, Подриње 3, Модрича 3, Љубић 3, Рудар Приједор 3, Козара 2, Славија 1, Слобода нова банка 1, Лакташи 1, Дрина 1 Текстилац 1, Радник 0, Фамос 0, Омарска 0, преноси Srpskainfo