Пораз рукометаша Борца од Шкофја Локе

Д.Р.

Приједор - Рукометаши Борца м:тел поражени су данас у пријатељском сусрету са словеначком Шкофја Локом, 32:31, који је одигран у Приједору.

Иако су “црвено-плави” били много бољи ривал и прво полувријеме ријешили су своју корист (19:14), у наставак сусрета словеначки прволигаш је ушао боље и већ након седам минута стигао предност Бањалучана.

До краја утакмице видјели смо занимљиву и изједначену игру. Пола минута прије краја изабраници Мирка Микића, при резултату 31:31, нису искористили једини седмерац на утакмици, што су играчи Шкофја Локе казнили и двије секунде прије истека 60. минута постигли гол за побједу.

Најефикаснији у дресу Борца м:тел били су Милан Дакић и Вукашин Ракоција са по шест, док је Бојан Рађеновић постигао пет голова.

На другој страни, Ален Шибанц био је прецизан седам пута.

Исти ривали одмјериће и сутра снаге, али у дворани “Борик”, од 18 часова.

Дођите и подржите наше рукометаше у премијерном наступу у Бањој Луци, пред почетак сезоне.