Милојевић донио реми Борцу

Д. Д.

АНТАЛИЈА - Млади тим Борца је одиграо неријешено 1: 1 против другог тима московске Родине.

У овом мечу тренер Винко Мариновић је пружио шансу претежно младим играчима који досад нису имали превелику минутажу на припремана да одмјере снаге против руског тима.

Меч су почели: Павловић, Дојчиновић, Милојевић, Шушић, Попара, Благаић, Боснић, Богданић, Марчетић.

Руси су повели у четвртој минути. Нападач Никита Голдбин је био најсналажљивији у шеснаестерцу гдје је одбијену лопту послао у мрежу. Били су Московљани бољи и у наставку меча, али је Борац дошао до изједначења у 68. минути. Након убацивања Благаића, голман Хамхоев је лоше интервенисао, испала му је лопта и то је казнио Ђорђе Милојевић. До краја се резултат није мијењао.

Борац ће данас одиграти још један контролни меч а ривал ће бити летонски тим Ауда.