Фудбалери Рудара успјели да остану непоражени против Широког Бријега: Амоа сачувао бод у Приједору

Г.С.

Приједор - Фудбалери Рудар Приједора освојили су бод на повратничком дебију у Премијер лиги пред својим навијачима и то поготком у 89. минуту меча са Широким Бријегом.

Чинило се да ће домаћи послије два кола остати на нула бодова и нула погодака, али је све промијенио Жозеп Амоа, који је постигао гол за 1:1 и велико славље на Градском стадиону. Резервиста домаћих могао је да буде апсолутни јунак, али је у петом минуту судијске надокнаде лопта послије његовог шута са ивице шеснаестерца прошла тик поред стативе.

Руку на срце, Приједорчани могу бити задовољни оваквим расплетом, јер су гости поред гола Ивана Икића пропустили још неколико сјајних прилика.

Домаћи су у финишу кренули на све или ништа и успјели у намјери да остану непоражени, а овај бод и гол ће им сигурно много значити у наставку шампионата.