Борац препустио треће мјесто Зрињском

Г.С.

Фудбалери Борца су доживјели шести пораз у текућој сезони Премијер лиге БиХ, а Мостарци су побједом од 2:1 преузели треће мјесто од Бањалучана.

Била је ово 15. утакмица поменуте двије екипе под Бијелим бријегом, а црвено-плави ће морати да сачекају још најмање једну сезону за прву побједу.

Домаћи су повели у 14. минуту када је Машић искористио неспоразум Круза и голмана Павловића, те без проблема затресао празну мрежу.

Предност Зрињског удвостручио је Билбија у 30. минуту са бијеле тачке, а претходно је Јовановић играо руком у свом шеснаестерцу.

Коначних 2:1 одличним голом поставио је Лукић у 39. минутупослине центаршута Закарића.

У 54. минуту Зиљкић је приликом једног дуела добио јак ударац у главу, неколико минута је лежао на терену, устао је послије указане помоћи, али није могао да настави сусрет, преноси Српскаинфо