Борац бољи од Славије, побједа Дрине, Вележ направио изненађење

РТРС

Бањалука - Фудбалери Дрине савладали су у Зворнику Травник резултатом 3:0 у утакмици 22. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине.

Зворничани су након овог кола на 12. позицији првенствене табеле са 22 бода, док је Травник са 21 бодом за једну позицију слабији.

Домаће је у вођство довео Илић у 27. минуту, да би Филиповић са два гола у наставку потврдио тријумф Дрине.

Радник је ремизирао у Тузли са Слободом (1:1). Екипа из Бијељине је прва дошла у вођство голом Антића у 45. минуту, да би коначних 1:1 поставио Мехидић у 51. минуту утакмице.

Младост је у Великој Обарској одиграла без голова са Олимпиком, и са 17 бодова налази се на претпосљедњем мјесту.

Вележ је на свом терену остварио побједу минималним резултатом против лидера Широког Бријега, Жељезничар је са 4:1 славио на гостовању у Витезу, док је Зрињски побиједио Звијезду у Градачцу са 3:2.

Борац је у посљедњем мечу кола на свом терену савладао Славију са 2:0.