Тотални фудбал у Лиги шампиона

Четврто коло Лиге шампиона отворено је побједом Лајпцига у Русији и ремијем Барселоне и Славије из Прага, а остатак нам је донио невјероватан расплет!

Најзанимљивији меч одиграо се у Лондону гдје су Челси и Ајакс одиграли 4:4 у једној од најлуђих утакмица у елитном фудбалском такмичењу.

На стадиону “Стамфорд бриџ” гледали смо нјевероватну утакмицу у којој је домаћи тим успио да се врати из 1:4, и у којој су гостујућем тиму искључена два фудбалера у једном нападу.

Борусија из Дортмунда направила је велики преокрет против Интера из Милана. На полувремену су Нијемци губили 2:0, али су у другом периоду игре постигли три гола за потпуно екстазу навијача на Вестфалену.

Ливерпул је пред домаћом публиком савладао Генк теже него што се очекивало. Актуелни шампион Европе славио је резултатом 2:1, а победоносни гол постигао је Окслајд-Чемберлен у 53. минуту.