БК Славија најбоља у Српској

Г.С.
БК Славија најбоља у Српској

БАЊАЛУКА - Боксери бањалучке Славије изнова су потврдили да им, у овом тренутку, нема равних у Републици Српској.

Седам златних, три сребрне и четири бронзане медаље биланс је Славијиних боксера са појединачног првенства Републике Српске које је одржано у Бањалуци, а Славија је проглашена и за најбољу екипу.

-Показали смо у рингу да смо најбољи и прездовољан сам оствареним резултатом. Похвалио бих читаву екипу која је оставила срце у рингу и заслужено смо стигли до свих медаља и титуле за најбољу екипу.” рекао је Петар Средојевић који се окитио златном медаљом у омладинској конкуренцији до 60 килограма.

Од тренера стижу само ријечи хвале.

-Свака част читавој екипи која је још једном показала шампионски дух. Радују нас медаље које су доказ одличног рада свих у клубу и на нама је да наставимо тако и наредне године.каже Владан Кљајић, тренер БЛ Славија

Задовољно је и клупско руководство. Далибор Петковић, предсједник БК Славија истиче предан рад као рецепт за успјех.

-Сваким новим турниром и наступом у рингу показујемо да се у Славији, свакодневно, ради шампионски. Желим да честитам свим боксерима и тренерима на освојеним медаљама које су им мотив за даљи рад. Памтићемо ову годину као најуспјешнију у новијој историји клуба, али већ наредне желимо да остваримо још боље резултате. поручио је Петковић

Пратите нас на нашој Фејсбук и Инстаграм страници и Твитер налогу.

© АД "Глас Српске" Бања Лука, 2018., ISSN 2303-7385, Сва права придржана