Promjene u Austalijan openu: Uvodi se sat za servis, dozvoljena pomoć trenera

Inovacije se nastavljaju u svijetu tenisa. Organizatori Australijan opena su saopštili da će na takmičenju sljedeće godine biti dosta promjena.

10.10.2018 05:19 novosti.rs

Ruski student oduševio svijet - Ovako se izvodi penal VIDEO

Norik Avdalijan sa Tehničkog fakulteta u Kazanju postao je senzacija na internetu zbog načina na koji je izveo jedanaesterac.

08.10.2018 22:03 RTRS

Hamilton dominantan u Japanu, Britanac na korak do titule

Britanski vozač Luis Hamilton pobjedio je na trci za Veliku nagradu Japana na stazi Suzuka bez velikih problema.

07.10.2018 16:27 Tanjug

Nurmagomedov odbranio naslov prvaka u lakoj kategoriji UFC-a

Habib Nurmagomedov je gušenjem pobijedio Konora MekGregora i tako odbranio naslov prvaka u lakoj kategoriji UFC-a.

07.10.2018 09:42 Tanjug

Ibrahimović: Veći sam od celog MLS

Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović izjavio je da je on veći nego cijela fudbalska američka liga MLS.

05.10.2018 22:49 Agencije

A kažu da je 2:0 najopasniji rezultat: Vodili 7:2 28 minuta prije kraja, pa izgubili

Koliko puta ste čuli fudbalske trenere i analitičare da kažu poznatu floskulu "2:0 je najopasniji rezultat"?

05.10.2018 19:49 klix.ba

Srbi obilježili Ligu Evrope

Spektakularno veče u Ligi Evrope – tri preokreta i 36 golova na 12 utakmica.

05.10.2018 00:37 B92

Za dušu i obraz na “Parku prinčeva”

Pariz - Kada gostujete moćnom Pari Sen Žermenu, pa čak se zvali Real Madrid, Barselona, Mančester siti ili Čelzi, ne možete da budete uvjereni u pozitivan rezultat, a sada kada je Crvena zvezda u toj poziciji onda možete da poželite samo da skupo prodate kožu.

03.10.2018 13:45 Dušan Repija

Het-trik Džeke u pobjedi Rome, Real sa igračem više pao u Moskvi

Fudbaleri Rome, moskovske CSKA i Benfike ostvarili su pobjede u drugom kolu grupne faze Lige šampiona, dok su preostale tri utakmice završene bez pobjednika.

02.10.2018 23:22 Agencije