Novak ispisao istoriju: Srbin jedini sa “Golden Mastersom”

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, ispisao je istoriju u Sinsinatiju, pošto je osvajanjem titule postao vlasnik svih devet Mastersa iz 1000 serije.

20.08.2018 00:32 Glas Srpske

Federer zakazao meč sa Đokovićem za večeras u 22 sata

U finalu Mastersa u Sinsinatiju igaće Novak Đoković i Rodžer Federer, jer je David Gofan predao meč Švajcarcu pri rezultatu 1:0 (7:6/3) i 1:1 u drugom setu.

19.08.2018 11:38 B92

Novak “slomio” i Čilića za finale Sinsinatija

Sinsinati - Najbolji srpski teniser Novak oković plasirao se u finale Mastersa u Sinsinatiju pobjedom nad Hrvatom Marinom Čilićem 6:4, 3:6, 6:3.

18.08.2018 23:14 Tanjug

Đoković poslije velike borbe bolji od Raonića, za polufinale Sinsinatija

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, plasirao se u polufinale Mastersa u Sinsinatiju, pošto je poslije tri seta i velike borbe pobjedio Miloša Raonića.

18.08.2018 01:22 B92

Đoković preko Dimitrova do četvrtfinala Sinsinatija

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, plasirao se u četvrtinu finala Mastersa u Sinsinatiju, pošto je u tri seta pobjedio Grigora Dimitrova.

17.08.2018 20:20 B92

Real bez Ronalda juri za Barselonom

Madrid - Nakon što su Englezi krenuli sa centra, prošlog vikenda došao je red i na Špance da zakotrljaju “bubamaru” u novoj sezoni od koje se očekuje da ponudi efikasan fudbal.

17.08.2018 17:12 Agencije

Partizan u plej-ofu, a tamo ga čeka Bešiktaš

Fudbaleri Partizana pobjedili su Noršelan i u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope: Partizan – Noršelan 3:2 (3:1).

16.08.2018 22:45 B92

Atletiku Superkup Evrope

Fudbaleri Atletiko Madrida pobjedili su Real Madrid sa 4:2 i osvojili Superkup Evrope u Talinu poslije produžetaka.

15.08.2018 23:50 B92

Đoković teškom mukom savladao Manarina u Sinsinatiju

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, plasirao se u osminu finala Mastersa u Sinsinatiju, pošto je poslije preokreta pobijedio Adrijana Manarina.

15.08.2018 22:47 B92

Kolina: Zašto sam napustio UEFA?

Nekada najpopularniji italijanski sudija Pjerluiđi Kolina otkrio je razlog zbog kog je odlučio da napusti UEFA.

15.08.2018 19:21 Agencije