Sukob Mesija s navijačima, Nejmar pogođen flašicom

Agencije

Navijači Valensije gađali su flašicama fudbalere Barselone poslije pobjedničkog pogotka u 94. minutu meča.

Barselona je slavila u uzbudljivom meču devetog kola Primere na Mestalji, golom Lionela Mesija iz penala u 94. minutu – 3:2 (1:0).

Ajmen Abdenur oborio je Luisa Suaresa, a Mesi je uspio da savlada specijalistu za jedanaesterce na golu 'Slijepih miševa' Dijega Alvesa za trijumf svog tima.

Uslijedilo je veliko slavlje Katalonaca ispod tribine na kojoj su se nalazili pristalice protivničkog tima. Ljuti navijači Valensije gađali su gostujuće fudbalere, jedna flašica doletjela je sa tribina i pogodila Nejmara u glavu.

To je razljutilo Lionela Mesija koji se okrenuo ka navijačima i psovao ih, a potom pred njima još dinamičnije proslavio gol i trijumf.