Rođeni Petrovčanin postigao pogodak sa 70 metara na startu švajcarske Superlige VIDEO

klix.ba

Fudbaleri Lugana pobijedili su u 1. kolu švicarske Superlige domaću ekipu Siona rezultatom 2:1.

Gosti su došli u vodstvo već u četvrtoj minuti i to nakon što je Dragan Mihajlović pogodio gol Siona sa 70 metara.

Rođeno Petrovčanin, mjesta između Doboja i Tuzle, pokušao je ispucati loptu i otkloniti opasnost ispred svog gola.

Međutim, lopta je nakon odbijanja od zemlje prevarila Sionovog golmana i odsjela u mreži za 0:1.

Daprela je u 38. minuti udvostručio prednost i 0:2 je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je Sion uspio postići samo počasni gol i to preko Grgića s bijele tačke za konačnih 1:2.