Реал потпоио Ливерпул

Б92

У сриједу увече на програму су били мечеви Лиге шампиона у групама А, Б, Ц и Д, а апсолутни дерби на ’Енфилду’ припао је Реал Мадриду.

Реал је славио са 3:0, головима Роналда и Бенземе, а сав посао завршен је у првих пола сата меча.

У истој групи, групи Б, Лудогорец је поготком Минева у 93. минуту славио против Базела.

Дуеле у групи А обиљежила је убједљива побједа Атлетико Мадрида над Малмеом (5:0), као и тријумф Олимпијакоса над Јувентусом са 1:0.

Послије три кола, те двије екипе дијеле прво мјесто са по шест бодова, Јувентус и Малме имају по три.

Бајер Леверкузен је са два брза гола у другом полувремену сломио Зенит, док су Монако и Бенфика ремизирали 0:0.

Најубједљивији тријумф вечери остварила је Борусија Дортмунд, којој више лежи играње у Лиги шампиона, него у националном првенству. Борусија је на гостовању Галатасарају побједила са 4:0, головима Обамејанга, Ројса и Рамоса.

Андерлехт је водио против Арсенала све до 90, када су Гибс и Подолски преокренули резултат за два минута.