Mario Blažević trener u CSM Bukureštu: Nadao sam se Borcu, ali tek u finalu

Banjaluka - Telefon Marija Blaževića juče se usijao od poziva iz Banjaluke. Sudbina je spojila njegov bivši i sadašnji klub u četvrtfinalu, pa su svi željeli da čuju njegov komentar.

20.02.2019 15:57 D. R.

Novak Musić, novi košarkaš Igokee: Neće biti problema da izborimo opstanak

Laktaši - Tri dana poslije dolaska u Igokeu Novak Musić stigao je do trofeja. Sa saigračima je osvojio Kup BiH koji od ove godine nosi ime Mirze Delibašića, što je bio sedmi pehar, peti uzastopno ekipe u tom takmičenju.

20.02.2019 13:58 Milan Zubović

Mirko Mikić, trener Borac m:tela: Protiv najboljih se najviše nauči

Mirko Mikić, trener Borac m:tela:  Protiv najboljih se najviše nauči

Banjaluka - Rukometaši Borac m:tela dobili su najtežeg mogućeg rivala u četvrtfinalu Čelendž kupa, CSM Bukurešt, ali poručuju da se ne predaju unaprijed i da će pokušati da prirede iznenađenje.

20.02.2019 11:45 Dušan Repija

Prosinečki: Vranješa više neću zvati, sam se diskreditovao

Ognjena Vranješa neću više pozivati, rekao je Robert Prosinečki, selektor fudbalske reprezentacije BiH za Anadoliju.

19.02.2019 22:14 Anadolija

Žrijeb četvrtfinala fudbalskog Kupa BiH: Borac na Široki, Sloga imala sreće

Banjaluka - Fudbaleri Borca igraće protiv Širokog Brijega u četrvtfinalu Kupa BiH, dok je mnogo bolje prošao drugi predstavnik Srpske, Sloga iz Gornjeg Crnjelova koja je za rivala dobila Klis iz Butorović polja, člana Druge lige FBiH.

19.02.2019 12:09 Siniša Kotaraš

Nebojša Pavlović sa Vespremom osvojio Kup Ferenca Hepa: Rukomet bar na dan u sjenci košarke

Vesprem - Dok cijeli Vesprem sa velikim nestrpljenjem čeka titulu rukometne Lige šampiona, prvi trofej ove sezone već je stigao u grad.

18.02.2019 21:20 Milan Zubović

Darko Savić i Nikolija Stanivuković najbolji sportisti Banjaluke

Banjaluka - Kajakašu Darku Saviću i atletičarki Nikoliji Stanivuković večeras su uručene nagrade za najuspješnije sportiste u muškoj, odnosno ženskoj seniorskoj kategoriji, u okviru 17. Izbora najboljeg sportiste grada Banjaluka za prošlu godinu.

18.02.2019 20:49 Srna

Marko Lukić, najmlađi rukometaš Borca: Nisam imao tremu, učim od starijih

Banjaluka - Najmlađi rukometaš Borac m:tela, koji je dobio priliku da se pokaže, Marko Lukić ostavio je dobar utisak i sa nekoliko poteza osvojio srca publike.

18.02.2019 19:25 Dušan Repija

Babić i Dalić pojačanja za opstanak Krupe

Banjaluka - U nastavak sezone Krupa će ući jača za doskorašnje lijevo krilo niškog Radničkog Sinišu Babića i bivšeg štopera Intera iz Zaprešića Vedrana Dalića.

18.02.2019 18:14 Darko Pašagić

Igokei prvi “Delibašić”

Laktaši - Košarkaši Igokee odbranili su trofej pobjednika Kupa BiH, koji od ove godine nosi ime proslavljenog košarkaša Mirze Delibašića. U finalnom susretu na svom terenu pobijedili su Sparse rezultatom 78:63, i tako stigli do sedmog pehara ovog takmičenja u svojoj istoriji.

18.02.2019 12:00 Milan Zubović