RS

Radnik najuspješnija ekipa Srpske: Mala ekipa koja diše za klub

Radnik - Trofej Kupa BiH, četiri pehara u nizu u Kupu Republike Srpske, dva peta mjesta u Premijer ligi, nekoliko respektabilnih transfera u inostranstvo, debi i drugi izlazak u Evropu, a uporedo sa ovim afirmacija mladih igrača. Sve navedeno ide u prilog tvrdnji da je Fudbalski klub Radnik ...

31.05.2019 14:12 Dušan Repija

Široki osvojio devetu titulu prvaka BiH

Širokog osvojili su devetu titulu u prvenstvu BiH. Tim Danijela Jusupa je u majstorici na svom parketu, pred punom Pecarom, slavio nad Sparsima sa 82:69.

30.05.2019 23:38 Agencije

Četvrto uzastopno slavlje Bijeljinaca

Šamac - Fudbaleri Radnika pobjednici su 26. izdanja Kupa Republike Srpske nakon što su u finalnom meču savladali ekipu Krupe sa 3:1. Ujedno, ovo je za izabranike Mladena Žižovića ukupno sedmi trofej u ovom takmičenju, četvrti uzastopno, a šesti u posljednjih sedam godina, čime su još ...

30.05.2019 16:58 S. Kotaraš, Z. Vajkić

Igokea pregovara sa Trifunovićem

Laktaši - Čelnici Igokee uspostavili su kontakt sa renomiranim stručnjakom Aleksandrom Trifunovićem sa željom da on predvodi tim u idućoj sezoni.

30.05.2019 15:23 Dušan Repija

Zbog propusta Skijaškog saveza BiH, odgođen Evropa kup na Jahorini

Jahorina - Olimpijski centar “Jahorina” saopštio je da je kandidatura ovog centra za organizaciju Evropa kupa u alpskom skijanju odgođena za godinu zbog propusta Skijaškog saveza BiH.

30.05.2019 11:31 Srna

Borac m:tel u finalu plej-ofa Premijer lige BiH

Rukometaši Borca m:tel izgubili su večeras u gostima od ekipe Gračanice rezultatom 21:19, ali zahvaljući pobjedi u prvoj utakmici (24:20) i večeras fenomenalnom Bojanu Ljubišiću, plasirali se u finale doigravanja za šampiona BiH.

29.05.2019 22:42 Agencije

Šarenac nastavlja košarkašku karijeru u Americi

Bratunac - Mladi Bratunčanin Marko Šarenac započeo je košarkašku karijeru u svom gradu, kratko igrao za Ljuboviju, zatim četiri godine za “Mladost” iz Valjeva, gdje je završio gimnaziju, a nastupao je i za Srbiju i 2017. osvojio titulu prvaka Evrope na prvenstvu u Slovačkoj.

29.05.2019 20:54 Srna

Bijeljinci već zaradili 240.000 evra

Bijeljina - Osim promocije na međunarodnoj sceni fudbaleri Radnika značajno će popuniti klupsku kasu, jer im igranje u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope donosi sigurnih 240.000 od Evropske fudbalske federacije.

29.05.2019 16:38 Darko Pašagić

Bolja igra u napadu vodi Borac u finale

Banjaluka - Rukometaši Borac m:tela imaju lijepu šansu da se plasiraju u finale prvenstva BiH, ali ih večeras čeka teških 60 minuta u Gračanici (19 časova).

29.05.2019 13:34 Dušan Repija

Jedinstvo iz Brčkog na bod od povratka u Prvu ligu Srpske

Banjaluka - Fudbaleri Jedinstva iz Brčkog na korak su od plasmana u Prvu ligu Republike Srpske, pošto su u 28. kolu Druge lige, grupa zapad kao gosti savladali Velež iz Nevesinja sa 1:0 i sada imaju pet bodova prednosti u odnosu na Leotar.

29.05.2019 10:01 D. Pašagić, B. Radulović