RS

Zvijezda 09 sa novim trenerom u Premijer ligu

Bijeljina - Pobjedom u derbiju osmog kola Lige za prvaka Republike Srpske, na gostovanju kod Rudar Prijedora (1:0), fudbaleri Zvijezde 09 su, dva kola prije kraja sezone, obezbijedili šampionsku titulu i plasman u Premijer ligu BiH. Na taj način je tim iz Etno sela Stanišić krunisao sjajnu ...

28.05.2018 14:08 Siniša Kotaraš

Borac m:tel odbranio pehar

Banjaluka - Rukometaši Borca m:tel osvojili su pehar namijenjen pobjedniku Kupa BiH pošto su u finalnom susretu završnog turnira u Banjaluci savladali Bosnu iz Visokog sa 22:19 (9:9).

28.05.2018 12:40 Siniša Kotaraš

Šesti pehar za Borac

Rukometaši Borca su osvojili Kup BiH pošto su danas u finalu pobijedili Bosnu Centrotrans iz Visokog rezultatom 22:19 i osvojili šesti trofej u ovom takmičenju u klupskoj istoriji.

27.05.2018 19:53 nezavisne.com

Odbojkaski klub invalida invalida Banjaluka šampion Srbije

Odbojkaski klub invalida "Banja Luka" potvrdio je i osvojio prvenstvo Srbije, pobjedom u poslednjem kolu ekipu Smeč, sa 3 - 0 (25-9,25-22, 25-21).

27.05.2018 19:44 Glas Srpske

Rukometaši Borca u finalu Kupa BiH

Rukometaši banjalučkog Borca plasirali su se u finale Kupa BiH pošto su u polufinalu bili bolji od Zrinjskog iz Mostara rezultatom 21:15.

26.05.2018 22:39 nezavisne.com

Radniku treći pehar u nizu

Prijedor - Fudbaleri Radnika pobjednici su 25 Kupa Republike Srpske pošto su u finalu poslije boljeg izvođenja penala savladali Krupu sa 6:5 (1:1).

26.05.2018 14:59 Darko Pašagić

Perica Ognjenović za Glas Srpske prognozira finale LŠ: Isko ili Bejl odlučuju pobjednika

Beograd - Nekada veliki talenat koji spletom nesrećnih okolnosti nikada nije iskazao puni potencijal Perica Ognjenović ipak je “zakačio” trofej o kojem mnogi sanjaju.

26.05.2018 12:54 Dušan Repija

Trofej u Kupu za popravak utiska

Banjaluka - Najiskusniji rukometaš banjalučkog Borca Dejan Unčanin vjeruje da njegov tim može do finala Kupa BiH, a potom i do trofeja namijenjenog pobjedniku ovog takmičenja.

26.05.2018 12:07 Siniša Kotaraš

Vuk Radivojević, kapiten Igokee: Odgovoran sam za gubitak titule

Laktaši - Šampionski pehar poslije pet godina više ne krasi vitrine Igokee. Ekipa iz Aleksandrovca izgubila je titulu od Zrinjskog, koji je slavio sa 3:1 u finalnoj seriji plej-ofa Lige BiH, a posljednji meč riješio je u svoju korist rezultatom 77:73.

25.05.2018 16:14 Milan Zubović

Borac želi šesti trijumf

Banjaluka - Prema riječima direktora RK Borac Vladimira Brankovića, sve je spremno za početak finalnog turnira za pobjednika Kupa BiH.

25.05.2018 16:04 Siniša Kotaraš