Ronaldo: Peres me nije želio, gledao me samo kao poslovnog partnera

Fudbaler Juventusa Kristijano Ronaldo prvi put je javno govorio o napuštanju Real Madrida u letnjem prelaznom roku.

29.10.2018 18:15 Agencije

Unčanin pamti samo rezultat

Banjaluka - Trener rukometaša Borca Bojan Unčanin nije bio zadovoljan izdanjem svojih pulena nakon trijumfa nad Derventom rezultatom 26:25 (14:11) u odgođenoj utakmici drugog kola Premijer lige BiH.

29.10.2018 16:34 S. K.

Hadžić učvrstio Radnik u gornjem dijelu tabele

Bijeljina - Fudbaleri Radnika ostvarili su petu prvenstvenu pobjedu, a žrtva izabranika Mladena Žižovića bio je Široki Brijeg, koji je savladan sa 2:1.

29.10.2018 14:36 Darko Pašagić

Drago mi je što sam nadmudrio Avdukića

Banjaluka - Ono što su najavljivali fudbaleri Borca su i ostvarili na Predgrađu, gdje su savladali gradskog rivala Željezničar Sport tim sa 2:0 i tako zadržali četiri boda prednosti u odnosu na najbližeg rivala Slogu.

29.10.2018 12:30 Darko Pašagić

Nakon meča protiv Zvijezde 09 navijači Željezničara krenuli da tuku igrače

Nakon što su igrači Željezničara ponovo razočarali i izgubili od Zvijezde 09 na Grbavici rezultatom 1:0, navijačima Plavih je konačno prekipjelo.

28.10.2018 20:29 klix.ba

Borac M:tel savladao Derventu u odgođenoj utakmici Premijer lige BiH.

Banjalučani su večeras na svom terenu slavili rezultatom 26:25 (14:11) za treći trijumf ove sezone. Upisali su i jedan poraz, dok je Derventa zabilježila remi i tri poraza.

27.10.2018 22:58 nezavisne.com

Dragan Jaćimović: Puno mi je srce jer su svi čuli za Srpsku

Banjaluka - Fotografija Brankice Mihajlović i Tijane Bošković kako drže šal na kojem piše "Republika Srpska" bukvalno tri minuta nakon osvajanja Svjetskog prvenstva obišla je svijet, a osim zlatnih djevojaka, najzaslužniji za nju je Dragan Jaćimović.

27.10.2018 14:03 Dušan Repija

Široki pada ako prorade napadači

Bijeljina - Šef stručnog štaba Radnika Mladen Žižović vjeruje da njegova ekipa u derbiju 15. kola Premijer lige (subota, 14.30 časova) može savladati Široki Brijeg i uhvatiti priključak na tabeli sa Hercegovcima.

27.10.2018 12:19 Darko Pašagić

Igokea preko Krke do prve pobjede

Košarkaši Igokee zabilježili su prvu pobjedu u ABA ligi, pošto su u okviru 3. kola u Laktašima ubjedljivo savladali Krku (91:73). Po četvrtinama (25:19, 25:13, 17:22, 24:19).

27.10.2018 00:10 RTRS