RS

Mladen Žižović, trener Radnika: Nemamo imperativ nastupa u Evropi

Mladen Žižović, trener Radnika: Nemamo imperativ  nastupa u Evropi

Bijeljina - Treći bijeljinski gradski derbi završen je rezultatom kojim nije zadovoljan ni jedan ni drugi rival, 1:1.

22.04.2019 16:21 Siniša Kotaraš

Vojvodić: Gotova trka za šampiona

Bijeljina - Fudbaleri Borca u derbiju prvog kola Lige za prvaka savladali su kao gosti jedinog rivala u bici za titulu Slogu sa 3:0 i devet kola prije kraja šampionata imaju velikih 12 bodova prednosti.

22.04.2019 14:13 Darko Pašagić

Frančak prvi kroz cilj 13. izdanje biciklističke trke “Beograd - Banjaluka”

Banjaluka - Biciklista poljskog Vostera Pavel Frančak ukupni je pobjednik 13. trke “Beograd - Banjaluka”, koja je juče završena u najvećem gradu Srpske.

22.04.2019 11:50 Dušan Repija

Lajović ipak bez titule, od ponedjeljka 24. na svijetu

Monte Karlo - Srpski teniser Dušan Lajović u finalu turnira iz Masters 1000 serije u Monte Karlu izgubio je od Fabija Fonjinija sa 6:3, 6:4.

21.04.2019 18:49 B92

Frančak pobjednik trke “Beograd - Banjaluka”

Biciklista poljskog Vostera Pavel Frančak ukupni je pobjednik 13. trke “Beograd - Banjaluka” koja je danas završena u najvećem gradu Srpske. Četiri etape ukupne dužene 687 kilometara odvezao je za 14.55:35 časova, baš kao i Nijemac Aron Gorser (Bajk eid), ali je zbog boljih pozicija na ...

21.04.2019 18:41 D.R.

Vipert ponovo najbrži, Gejt u žutom ide ka Banjaluci

Drugu etapunu pobjedu na 13. biciklističkoj trci "Beograd - Banjaluka" upisao je Vouter Vipert iz EvoPro rejsinga, koji je 160 kilometara od Bijeljine do Teslića prevezao za 3:47,27. časova, dok je žutu majicu sačuvao njegov timski kolega Aron Gejt.

20.04.2019 18:23 Dušan Repija

Počinje finalna serija plej-ofa Prve lige RS: Bitka za krunu Srpske

Banjaluka - Nekada su Borac i Leotar vodili bitke u Ligi BiH, dok će sada odmjeriti snage u finalu plej-ofa Prve lige Republike Srpske, gdje će tražiti povratak u najviši rang takmičenja.

20.04.2019 16:07 Milan Zubović

Radnik za Evropu, Zvijezda 09 za opstanak

Bijeljina - Pažnju ljubitelja fudbala u Republici Srpskoj ove subote privući će gradski derbi koji će u Bijeljini igrati Radnik i Zvijezda 09 sa početkom od 17 časova.

20.04.2019 13:56 Siniša Kotaraš

Kenija dominirala Banjalučkim polumaratonom

BANjALUKA - Pobjednik današnjeg GoPro RMC Banjalučkog polumaratona je Paul Tiongik iz Kenije koji je ostvario sjajan rezultat od 1.02.31 časova, drugo mjesto osvojio je Noel Hitimana iz Ruande (1.05.17), dok je na trećem mjestu Kenijac Evans Kipngetic Tanui (1.05:48).

20.04.2019 13:09 Glas Srpske