Krupa novi prvoligaš

M. Z.

Petrovo - Fudbaleri Krupe iz Krupe na Vrbasu u revanš susretu baraža za popunu Prve lige Republike Srpske kao gosti savladali su u Petrovu dobojsku Slogu rezultatom 2:1 i sa ukupnim rezultatom 3:2 prvi put u istoriji plasirali se u Prvu ligu.

Junak pobjede bio je Marko Mazalica koji je postigao oba gola za goste i to u 14. i 82. minutu, dok je jedini pogodak za Dobojlije postigao Selmir Mahmutović u 87. minutu. U Prvoj ligi Srpske koja počinje 16. avgusta nastupaće: Rudar Prijedor, Leotar (Trebinje), Napredak (Donji Šepak), Kozara (Gradiška), Sloboda (Novi Grad), Drina HE (Višegrad), Mladost (Gacko), Sutjeska (Foča), Sloboda (Mrkonjić Grad), Podrinje (Janja), Proleter (Teslić), Vlasenica, Tekstilac (Derventa) i Krupa (Krupa na Vrbasu).