Борац побједом над Широким окончао јесењи дио сезоне

nezavisne.com

Фудбалери Борца побједом над Широким Бријегом (2:1) завршили су јесењи дио БХТ Премијер лиге БиХ.

Тако су задржали реалне шансе да се након четири кола на прољеће нађу у Лиги за првака.

Меч у Бањалуципрекинут је у 28. минуту због тога што су навијачи домаћих грудвама гађали помоћног судију.

Након 15-ак минута паузе меч је настављен, а навијачи на истоку су морали да напусте стадион. Придружили су им се оне најватреније присталице, популарни Лешинари, који су самоиницијативно напустили сјеверну трибину.

У првих скоро пола сата навијачи су скандирали Борису Распудићу, легендарном капитену, али и Управа напоље. Борац је повео голом Горана Галешића, а поравнање гостима донио је Вагнер.

Побједу црвено-плавима спектакуларним ауто голом у судијској надокнади донио је Јосип Баришић.