Партизан и Звезда подјелили бодове

Фудбалери Црвене звезде и Партизана одиграли су без побједника 1:1, у 24. колу Суперлиге Србије.

Овај резултат више одговора црвено-биелима који и даље имају 15 бодова више у односу на најљућег ривала.

Гости из Хумске први су дошли до званичног гола. Кажемо “званичног” јер је шампиону Србије у 23. минуту поништен гол.

Бен је постигао погодак, међутим арбитри су га поништили. На успореном снимку чини се да су судије погрешиле и да је Звезда оштећена.

Било како било, утакмица је настављена, а Партизан је у 37. минуту дошао до предности. Одбрана домаћина лоше је реаговала, Борјан је лоптом напуцао Николића, који је постигао гол. До краја полувремена није било промјене на семафору.

На старту другог периода игре тренер Владан Милојевић направио је кључну измјену - Милан Павков замјенио је Вељка Симића.

Нису црвено-бијели играли ништа боље него у првих 45 минута, међутим успјели су да дођу до изједначења. Наизглед безопасну ситуацију Павков је претворио у гол.

Бен је додао лопту до нападача Звезде, који из угла и тешке позиције, шутем од стативу савладао Стојковића.

До краја меча видјели смо велику нервоза на обе стране. У 88. минуту спречена је туча фудбалера, али оно најважније се није десило. Мреже су мировале и на крају су, други пут ове сезоне, црвено и црно-бијели подијелили бодове.