Nolito matirao BiH, Slovaci šokirali Nijemce

Agencije

Reprezentativci Španije savladali su Bosnu i Hercegovinu u prijateljskom meču 3:1.

Slovaci su sa druge strane šokirali Nemce i poslije gola Marija Gomeza iz penala za vođstvo ’Pancera’ uspjeli da preokrenu.

Prvo je Marek Hamšik izjednačio u 41. minutu, da bi samo tri minuta kasnije Mihael Duris uspio da preokrene rezultat. Konačnih 3:1 postavio je Juraj Kučka u 52. minutu.

Španija je na duel sa BiH izašla u kombinovamp, sastavi bez fudbalera Reala, Barse i Sevilje koji su igrali finala evropskih takmičenja.

U ovakvom sastavu istakao se Nolito koji je na startu meča sa dva gola donio veliku prednost ’Furiji’. Rezultat je smanjio Spahić koji je crvenim kartonom u 45. minutu odmogao svom timu.

Do kraja meča Pedro je u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena pogodio za konačnih 3:1.