Аполон славио на пуној Грбавици

nezavisne.com

Фудбалери Жељезничара поражени су вечерас на својој Грбавици од екипе Аполона са 2:1 у првој утакмици другог преткола Европске лиге.

Пред 10.000 гледалаца гости су показали да су квалитетнији и дошли на корак од пласмана у наредно коло.

Прво полувријеме у потпуности је припало Кипранима, који Жељи нису допустили нити једном да угрозе њихов гол. Гости су повели из прве праве прилике.

Слободни ударац извео је Педро, а лопту је закачио Јадранко Богичевић који је послао лопту иза леђа немоћног Кјосевског.

Само двије минуте касније могли је бити 0:2, али је на срећу домаћих Папулис погодио стативу. У другом дијелу плави су изгледали нешто боље на терену али то је било недовољно да се нешто висе уради испред гола Аполона.

Кипрани су и даље били опаснији, а то су крунисали у 79. минути када је Естебан Сакети погодио за 2:0.

Док краја домаћи ипак долазе до поготка и то у 90. минути преко Сулејмана Крпића.

Реванш сусрет игра се за седам дана на Кипру.