Poznati svi četvrtfinalisti – bitke kreću u petak

Poznati su svi parovi i učesnici četvrtfinala Svjetskog prvenstva u Rusiji. Derbi u Kazanju, uzbudljivo i u Nižnjem Novgorodu.

04.07.2018 09:23 B92

Engleska preko penala izbacila Kolumbiju za četvrtfinale

Moskva - Fudbalska reprezentacija Engleske posljednji je četvrtfinalista Mundijala u Rusiji, pošto je poslije penala pobjedila Kolumbiju 4:3 (1:1) u Moskvi.

03.07.2018 23:21 Tanjug

Šveđani se pobjedom nad boljom Švajcarskom plasirali među osam najboljih

Utakmica ove dvije reprezentacije je očekivano, bila veoma čvrsta, i istini za volju, više je pokazala Švajcarska.

03.07.2018 19:12 nezavisne.com

Dvojica Hrvata iz Brčkog dobili srčani udar nakon prolaska “vatrenih” u četvrtfinale

Beč - Dvojica Hrvata iz Brčkog, Dragan Božić i Petar Kajkić nakon Rakitićevog jedanaesterca doživjeli su srčani udar i završili u bolnicu.

03.07.2018 10:38 radiosarajevo.ba

Japanska tragedija, Belgija od 0:2 do pobjede u 94

Fudbaleri Belgije pobjedili su Japan 3:2 (0:0) poslije spektakularnog preokreta u 94. minutu meča osmine finala Svjetskog prvenstva u Rostovu. Belgija će igrati sa Brazilom u četvrtfinalu Mundijala u Rusiji.

02.07.2018 22:31 B92

Rusima čestitka iz svemira, Brazilci razveselili pacijente dječije bolnice

02.07.2018 17:45 Agencije

Subašić nadmašio Šmajhela – Hrvatska u četvrtfinalu

Fudbaleri Hrvatske plasirali su se u četvrtfinale Svetskog prvenstva pobedom nad Danskom na penale 3:2, nakon 1:1 tokom 120 minuta igre!

02.07.2018 00:10 B92

Akinfejev odveo Ruse u četvrtfinale

Fudbaleri Rusije plasirali su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Rusiji nakon što su u osmini finala nakon penala slavili sa 5:4 protiv Španije.

01.07.2018 22:16 nezavisne.com

Hrvati imaju Modrića, briga ih za hapšenja i potrese

Hrvati imaju Luku Modrića. Imaju i Ivana Rakitića. Ali mnogo važnije od toga što ih imaju jeste to što su najbolji igrači Hrvatske u Rusiji bili najbolji onda kada je to bilo najpotrebnije da bi se plasirali u nokaut fazu. Dakle, ne u klubu, ne u priči, ne na fudbalskom tržištu, nego tog ...

01.07.2018 11:24 B92

Urugvaj slavi Kavanija – kraj za Ronalda i šampiona Evrope!

Reprezentacija Urugvaja plasirala se u četvrtinu finala Mundijala u Rusiji, pošto je sa 2:1 eliminisala Portugal.

30.06.2018 22:17 B92.net