Novak: Iznenadi sam sam sebe

Novak Đoković, najbolji srpski teniser, pričao je poslije osvojene titule na Vimbldonu sa novinarima o mnogim stvarima.

15.07.2018 23:08 B92

Modrić ušao u fudbalsku istoriju

Kapiten hrvatske fudbalske reprezentacije Luka Modrić dobitnik je “Zlatne lopte”, nagrade za najboljeg igrača Svjetskog fudbalskog prvenstva.

15.07.2018 22:15 Agencije

Francuska je prvak svijeta

Reprezentacija Francuske novi je šampion svijeta pošto je u spektakularnom finalu Mundijala u Rusiji porazila Hrvatsku – 4:2 (2:1).

15.07.2018 19:01 Agencije

Dodik čestitao Đokoviću osvajanje Vimbldona

Banjaluka - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je, u svoje i u ime građana Republike Srpske, srpskom teniseru Novaku Đokoviću osvojenu titulu na Vimbldonu i osvajanje 13. Grend slema.

15.07.2018 18:46 Srna

Edis Hadžipašić iz Cazina pobjednik brdske auto-trke u Vlasenici

Vlasenica - Član Auto-moto kluba “Ekstra sport” iz Cazina Edis Hadžipašić pobjednik je brdske auto-trke “Vlasenica 2018”, koja je ovog vikenda održana na dionici magistralnog puta Vlasenica-Tugovo, dugoj 5.560 metara.

15.07.2018 18:42 Srna

Novak ponovo na tronu Vimbldon

Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je titulu na Vimbldonu pobjedom nad Kevinom Andersonom u velikom finalu!

15.07.2018 17:36 B92

B92: Evo zašto Hrvati igraju finale, a Srbi ih gledaju s plaže

Stvar je malo komplikovana. Jeste da Hrvati sada imaju skuplji tim, da su osvojili više trofeja, da igraju u boljim klubovima i da lete na krilima nacionalnog zanosa, ali zar nisu u sličnoj situaciji bili u nekom trenutku i srpski fudbaleri?!

15.07.2018 12:08 B92

Prvo krunisanje Hrvata ili drugo Francuza

Moskva - Stadion “Lužnjiki” u nedjelju (17 časova) biće poprište posljednjeg i najvažnijeg meča Mundijala, a Hrvatska i Francuska odlučiće o novom šampionu svijeta.

15.07.2018 10:28 Priredio: Dušan Repija

Đoković: Zbog ovoga se živi i radi

Novak Đoković teško je birao riječi poslije veličanstvene pobjede nad Rafaelom Nadalom u polufinalu Vimbldona.

14.07.2018 23:56 B92

Serena bez krune. Kerber prvi put šampionka Vimbldona

Njemačka teniserka Anđelika Kerber osvojila je titulu na Vimbldonu, pošto je danas u finalu pobijedila Amerikanku Serenu Vilijams u dva seta, 6:3 i 6:3.

14.07.2018 21:10 Agencije